Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-28, 12:46   #181
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Witam wszystkie wizażanki po świętach
Jako, że gwiazdor w tym roku zostawił pod choinką głównie $$$, postanowiłam wreszcie zainwestować w swoją cerę. Oto w wielkim skrócie mój problem: nadmierna mimika twarzy, zawsze się marszczę, jak coś mi nie pasuje, a jak się śmieję to aż oczu nie widać
W wieku 20 lat spowodowało to pierwsze zmarszczki na czole, może to też kwestia genów, nie wiem, rodzice godnie się starzeją, nie są przesadnie zmarszczeni. Dodatkowym problemem jest sucha i napięta skóra, po umyciu jest to nie do wytrzymania wręcz. Za to, Bogu dzięki, problemów z pryszczami nie ma
I tutaj moje dwa pytania:
Jaki krem na dzień ? Chciałabym, żeby porządnie nawilżył, miał filtr UV, no i w jakiś tam sposób walczył ze zmarszczkami.
No i jaki krem na noc ? Jakieś serum ? Czy w wieku 20 lat mogę używać kremów na zmarszczki? - większość z nich jest dla kobiet +30.
Poradźcie kobietki

PS. Wszystkim, które mają problemy z krostkami i innymi paskudztwami polecam serię ziaji z liściami manuka, w szczególności krem na noc, jest boski ! Poleciła mi to znajoma kosmetyczka i kiedy coś niechcianego się pojawia, gruba warstwa kremu na noc i rano po problemie ani śladu
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując