Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-08, 21:37   #2823
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, też tak uważam

Kwasisz się? Masz trądzikową cerę? Jakie kosmetyki i pielęgnację najbardziej preferujesz w przypadku tej dolegliwości

Ok, ja nic nie wiem, mnie tu nie było
Tak naprawde to dopiero zaczelam, w Sobote minal pierwszy tydzien kuracji Effaclarem Duo (krem+"tonik"). Bardziej niz typowe tradzikowe wykwity moim problemem sa zaskorniki i podskorne "gule" ktore pojawily sie jakies 6 mcy temu i nie chca odejsc niezaleznie od tego co robie (a probowalam juz wszystkiego od nieuzywania niczego poprzez same podstawowe produkty, do pelnej 7-mio stopniowej pielegnacji cery). Mam nadzieje, ze effaclar pomoze chociaz nie ukrywam ze za duzo jeszcze nie wiem i caly czas sie ucze nt obchodzenia sie z kwasami (niby wcale nie takimi stezonymi ale zawsze)- duzo czytam, obserwuje .
Jak narazie zaczynam dzien od przemycia twarzy micelem (dotychczas uzywalam wspomnianego juz "pore minimizer"), nakladam filtr (wstrzymalam sie narazie od jakichkolwiek kolorowych produktow do twarzy) i tyle. Wieczorem zmywam oczy micelem, nastepnie buzie myje olejkiem lub czyscikiem z Organic Surge - w obu wypadkach uzywam cieplej "szmatki" ktora masuje twarz i potem myje twarz jeszcze raz jakims delikatnym zelem.
Jak narazie twarz lagodze alantanem codziennie wieczorem, po nalozeniu effaclaru, przed pojsciem spac.

Idealnie pewnie nie jest ale jak mowilam, caly czas sie ucze i poznaje
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !

Edytowane przez madzior22
Czas edycji: 2015-06-08 o 21:39
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora