Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 11:08   #4261
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja tego chyba w życiu nigdy nie brałam, chociaż na receptach się to pojawiało, ja jak jestem chora to stały zestaw antybiotyk, jak jakaś straszna zmutowana grypa, zapalenie płuc, czy inne tałatajstwo to jeszcze coś rozkurczowego na płuca, coś na zatoki, tantum verde, a w domu dodatkowo cytryna zasypana cukrem, kanapka z czosnkiem na nosferatu i koktajl na mleku, spirycie, maśle i czekoladzie - ścina w 5 minut z nóg, a na następny dzień człowiek budzi się mokry, ale wypocony i o wiele zdrowszy. Ewentualnie grzane wino/piwo z przyprawami korzennymi, mleko z miodem.
wszystko fajnie ale przy tym czosnku i innych do ludzi nie wyjdziesz. A nie zawsze L4 mile widziane(przynajmniej u mnie )
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora