Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-06, 12:42   #3447
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No domyślałam się, ze w niektórych przypadkach to musi działać, jednak w moim na szczęscie nie, co wiecej, jesli coś obiecuja a tego nie ma, będe wkurzona
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Za to u mnie nie działa metoda zamiennika - przychodzę po coś w promocyjnej cenie, a babki mi mówią, że nie ma, ale mają bardzo podobny zamiennik i mi go wciskają - super, ale 3x droższy? Nigdy nie biorę
Na mnie też to nie działa
Jak sobie coś upatrzę to to chcę, a nie coś innego

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mnie z Tony Moly zainteresował ten sztyft pod oczy, często mam podpuchnięcia i jestem ciekawa czy by pomógł chociaż odrobinę.

A Arkadia dała... czadu Takiego wciskania zamienników też nie lubię. Rozumiem że nie chcą mnie wypuścić bez zakupów ale ostatnio to już nabiera takiego rozpędu że stacjonarne Sephory w miarę możliwości omijam. Kiedyś Panie pytały spontanicznie "czy mogę jakoś pomóc/doradzić" itp. a teraz maja obowiązkową formułkę"jakiego produktu Pani poszukuje".
Chyba przyciągasz czymś do siebie
do mnie nie dość, że nie podchodzą, zawsze sama muszę szukać pani Sephorzanki to nawet średnio doradzają może patrzę zbyt świdrującym wzrokiem ale zawsze miałam problem z próbkami, a teraz dostaję tyle ile chcę i to bez zwłoki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora