Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mieszana cera + ślub + cienie pod oczami + kosmetyki = co, gdzie, kiedy i jak ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-07-30, 08:57   #7
Waniliowa_Mgla
Przyczajenie
 
Avatar Waniliowa_Mgla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 16
GG do Waniliowa_Mgla
Re: mieszana cera + ślub + cienie pod oczami + kosmetyki = co, gdzie, kiedy i jak ??

Dzięki za wszzzystkie rady i maile...
Echhh... Nie bardzo mam możliwość udania się do wizażystki. Byłam u kosmetyczki na próbny makijaż, ale po godzinie spłynął ze mnie, więc uznałam, że sama to zrobię lepiej. Posiedziałam, pomyślałam, ruszyłam w rajd po sklepach i... cóż... kupiłam podkład, puder i korektor maybelline - trafione - choć nie bardzo jeszcze umiem nakładać korektor, ale jeszcze chwilka wprawy i dam radę, kupiłam maseczkę Lirene wygładzającą ( cuudo! ). Nie wiem co z kremem, chyba w ogóle zrezygnuję z niego, bo po każdym błyszczę się jakbym miała miód na twarzy Co do oczu - Zrobiłam hennę na rzęsy (mam baardzo długiee), dodam tusz na górne, lekki perłowy róż na powieki, odrobina białej perłowej kredki w kąciki oczu i ... wystarczy? To tylko ślub cywilny i przyjęcie, więc nie ma aż takiej presji jak przy kościelnym. Mam jasno szarą, krótką sukienkę i bordowe róze w bukiecie, więc ten róż troszku mnie martwi, ale nic innego nie pasuje...
Dzięki jeszcze raz za porady... Pozdrofka all...
__________________
Spaść w dół przez niebo, prosto w zatracenie...
Waniliowa_Mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując