Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to przetrwac?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-07, 19:51   #7
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Jak to przetrwac?

Hmmm, chciałam Ci Joda dodać nieco otuchy, abyś choć troszkę poczuła się lepiej a tu, zobacz, teraz to mi się nie chce nic tylko wyć , wydawało mi się, że to forum dyskusyjne,a nie destrukcyjne...
Co do przegryzania to położne w literaturze ( mogę ci dosłać pare tytułów) zalecają np zanim zwleczesz się rano z łóżka pochrupać trochę sucharków, płatków zbożowych albo herbatników- ma to pomóc też na mdłości...
Mnie baaaardzo łapaly kurcze łydek, bo leki podtrzymujące ciąże wypłukiwały magnez i potas- więc pojadałam suszone morele- to z pewnością mi pomagało na różne sposoby, nie tylko na kurcze ale też na inne dolegliwości nazwijmy to: trawienne. Co do usg- tu będę ostrożna, bo nie chcę zakładać sobie pętli na szyję
Opinia jest, że usg nie szkodzi... ale wiadomo, zawsze wskazana jest ostrożność ( tymbardziej, że I usg to wczesne jest dopochwowe)
Profesor, dzięki któremu udało mi sie w końcu donosić ciąże do przyzwoitego terminu, miał taką śmieszną trąbkę do nasłuchiwania - przykładał ja do brzuszka cięzarnej i słuchał rytmu serduszka- smiesznie to wyglądało ;o)) uważał, że jeśli nie ma jakiś niepokojących symptomów, to lepiej nie niepokoić Człowieka....
Każde usg jest wykonywane po pewnym określonym intensywnym odcinku rozwoju dzieciątka- po to aby wykluczyć ewentualne wady...
Życzę ci wspaniałego okresu Oczekiwania,
a ja idę się powiesić.....
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując