Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co po maturze z biologii? Jakie studia? :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 14:14   #20
Coldplay
Wtajemniczenie
 
Avatar Coldplay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 201
Dot.: co po maturze z biologii? Jakie studia? :)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie nabiłam sobie wiadomości bo odpowiedziałam też komuś innemu. A po drugie - przeszukaj Wizaż, w watkach studenckich jest milion pytań takich jak twoje i Wizażanki milion razy tłumaczą, że na każdej uczelni jest różnie i nie da sie określić na podstawie trzech przedmiotów maturalnych na jaki kierunek się kwalifikujesz. Poza tym co roku to się zmienia. Tropiciel maturzysty jest za kazdym razem podawany takiej niezdecydowanej jak ty.

Ale ja nie mówię że akurat ty nabiłaś sobie wiadomość. Po prostu szukałam przyczyny dla której ktoś odpowiadałby na pytanie na które nie zna odpowiedzi.. Znasz ją może?
Jak już wspomniałam sprawdzałam TM i z tego co zauważyłam jest trochę przekłamany.
Co do tego że jestem niezdecydowana - dziwisz się? Czy w wieku 17 lat wiedziałaś już na 100% na jakie studia idziesz, gdzie chcesz pracować i jak spędzić resztę swojego życia? Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie to chyba jedna z najważniejszych decyzji jakie kiedykolwiek miałam podjąć, stąd moje niezdecydowanie.
Jeśli chcesz powiedzieć jeszcze coś złośliwego to zachowaj to dla siebie, w końcu odpowiedzi na moje pierwsze pytanie nie znasz więc nie wiem po co ta rozmowa..
Coldplay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując