Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najbardziej skąpy facet- ranking:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 12:53   #2656
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Przez ile nastepnych spotkan mozna spacerowac i podziwiac krajobrazy, zycie to nie film romantyczny non stop.
Ale ja mówię o pierwszym spotkaniu, podczas którego sprawdzamy, czy dobrze nam się ze sobą przebywa i rozmawia. Potem zaproszenie kogoś i zapłacenie za niego prawdopodobnie nie zostawi w nas poczucia źle wydanej kasy, szczególnie, jeśli nasze fundusze są dosyć skromne.

Cytat:
płacić to nie chcą ale mój eks miał w zwyczaju rzucać mi swoje brudne ubrania na podłogę w nadziei że je wrzucę najpierw do kosza na brudną odzież a potem do pralki i jeszcze myślał że mu będę prasowała
Mój też posiada paskudny zwyczaj rzucenia swoich rzeczy na podłogę. Perswazja niewiele daje, bo nawet jak posprząta to potem i tak zrobi to samo, po prostu wyniósł skądś taki nawyk i nie może się go pozbyć. Generalnie jednak nie jest brudasem ani dużym chłopcem, który jest przyzwyczajony do tego, że mamusia wszystko mu robiła, powiedziałabym nawet, że na tle większości Polaków wypada bardzo korzystnie, bo wszystko w domu i koło domu zrobi.
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora