Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kto zaczyna wspólne odchudzanie wraz ze mną..;]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 12:43   #77
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Kto zaczyna wspólne odchudzanie wraz ze mną..;]

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Ja zeszłam w ok. 2 tyg z 70kg na 65 kg (wzrost 172cm) wiec tragedii nie ma i waga poki co raczej stoi w miejscu. Nadal odzywiam sie zgodnie z regula diety rozdzielnej
(nie lacze wegli z bialkami), ale jesli chodzi o slodycze to postanowilam od czasu do czasu pozwolic sobie na odobine gorzkiej czekolady lub dietetycznego ciasta, zeby uniknac napadow slodyczowych, ktore sprawiaja, ze pozeram cala tabliczke milki Jedna z wizazanek w innym watku podala przepis na szarlotke, dietetyczna i wlasnie jestem po 2 kawalkach (w ramach II sniadania) i musze przyznac ze jest pycha, nawet TŻ, który nie bawi sie w zadne diety wcina ze smakiem i zapowiedzial ze zje pol blachy

Ja zrobilam je tak : /blaszka duza/

4szkl. maki razowej orkiszowej
8 lyzeczek cukru
4 lyzeczki proszku do pieczenia
2 cale jajka
2 zoltka
troszke mniej niz pol kostki margaryny palmy (szukam dietetycznej alternatywy, jakies pomysly?)
5 sporych startych na tarce jabłuszek, do nich lyzeczka cukru i do smaku cynamon

Make przesiewamy, dodajemy do niej cukier i proszek, mieszamy. Do tego wbijamy jajeczka, miekka margaryne i wyrabiamy ciacho. Dzielimy na pol, (niech bedzie ze mniejsze i wieksze pol ) Obie polowki wkladamy na 15 min do zamrazarki. Wieksze wyciagamy, walkujemy i ukladamy na blasze. Starte jablka z cukrem i cynamonem wykladamy na ciasto, mniejsze pol sie dalej mrozi a jak sie zmrozi to tez scieramy na tarce. posypujemy nim jablka, tak by byly cale pokryte. Piekarnik w tym czasie powinien byc nagrzany do 150st, wkladamy ciasto i podkrecamy do 200. I tak pieczemy ok 30 min
smacznego ;d
Nie kuś, nie kuś
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując