Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kompleksowa pielęgnacja cery alergicznej z wieloma problemami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-31, 02:48   #1
motylanoga
Raczkowanie
 
Avatar motylanoga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50

Kompleksowa pielęgnacja cery alergicznej z wieloma problemami


Witam,

Przeczytałam dużo wątków zbiorczych o pielęgnacji konkretnych rodzajów cery, ale w moim przypadku jest to kompilacja wielu problemów z którymi ciągle nie mogę sobie poradzić, więc potrzebuję rady dotyczącej kompleksowej pielęgnacji.

Mam cerę alergiczną ( częste zapalenia w postaci rumienia, potem drobnych krostek i rybiej łuski- całe suche plamy), wrażliwą, suchą, naczynkową i zdarzają mi się wypryski.
Poza tym jest bardzo cienka i mimo młodego wieku moim problemem są już widoczne liczne zmarszczki mimiczne szczególnie na czole i pod oczami. Tak więc na codzien, nawet bez uczulenia moja twarz pokryta jest suchymi plamami. Najgorszy jest nos, który pokryty jest zaskórnikami, a jednośnie schodzi z niego skóra. Skórze towarzyszy błyszczenie.
Aplikacja podkładu nawet z ogromną ilością kremu, nie daje dobrego efektu, podkreśla tylko suche plamki.
Dodam, że nie korzystam z solarium, w ogóle się nie opalam. Piję dużo wody, nie stosuję mechanicznych peelingów, czy kosmetyków z alkoholem. Oczyszczam twarz płynem Biodermy dla suchej skóry i tonikiem. Próbowałam już m.in. kremów Iwostinu, Vichy ( dla suchej i myokine), Eris ( dla naczynkowej), Biodermy ( wlasnie na suche skórki), kosmetyków z serii Atopra ( tu krem był jednym z lepszych).
Poza tym stosuje peling enzymatyczny i maseczki Dermiki.

Nadal jednak skóra ma suche plamki, zaczerwienienia, duże sińce pod oczami, liczne zaskórniki i siateczkę zamrszczek
Wiem, że idealna nie będzie, ale może ktoś udzieli mi wskazówek co do pielęgnacji, zabiegów, specjalnych preparatów, kóte pozwolą tę sytuację załagodzić . Z góry dziękuję

Edytowane przez motylanoga
Czas edycji: 2009-03-31 o 02:50
motylanoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując