Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 20:50   #580
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No zalezy co sie miesza, ale chyba niektore rzeczy moga sie rozlac? No idac ta droga ktora proponujesz , to wszystko mozna sobie samemu zrobic. Nie dostajemy tych rzeczy za darmo, wiec ja bym wolala miec jednak doreczony przepis, a nie szukac go jeszcze potem w internecie. Jestem zaskoczona takim podejsciem, nie mowie ze to ma byc A4 ale by wystarczyla malusienka karteczka
Ależ oni dziwnie traktuja klienta
Ale jak to ROZLAĆ??? ;-O przecież jak cos Ci się rozleje, to cała receptura sie zmienia wtedy. Na stronie BU przy kazdej okazji piszą o przelewaniu 'do ostatniej kropli' a Ty dopuszczasz opcję rozlania czegoś?
Ja tam nie wyobrazam sobie mieszania w łazience, na stojąco kosmetyków takich jak kremy czy chociażby serum 3xROSE, których zrobienie zajmuje 20-30 min. zeby dokładnie rozmieszać.. Chyba bym padła

No i nadal uważam, że ekologia i oszczędzanie papieru jest ważniejsze niż wygoda. Mały karteluszek razy tysiąc przestaje być drobiazgiem.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując