Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-13, 15:14   #493
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A tak, mam podobne cudo, ale nie zmienia to faktu, ze mimo użycia czuje sie troche niewyraźnie i najchętniej mialabym podręczny kran z woda i mydłem ;]

Własnie sprawdziłam i Lysol jest na Allegro w odmianach najróżniejszych No proszę, proszę...
Co do czystosci to te mazidla Lysolowo-Carexowe czyszcza lepiej niz woda z mydlem. Tez lubie wode, ale przekonalam sie i Carex zawsze nosze.

Co do Allegro to nie wiedzialam. Sprawdzilam jednak i tego, ktory bym chciala to nie ma. Taki w spreju mi sie marzy. Moglabym ludzi znienacka psikac .

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no i właśnie to jest eleganckie, czyli moja wyobaźnia działa ok
toczki też się w tym mieszczą
wspomnienia kiedy indziej, bo się odmóżdżam za pomocą True Blood
Mnie sie z kolei wydaje, ze moje wygodniejsze wydanie jest calkiem zwyczajne. Jakos elegancko tego nie widze.

btw: Eric i jego pupa .

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
mam to samo, a jeździć muszę
i to jedyny plus zimy, że rękawiczki mam, dziwnie czasem się na mnie patrzą (jak dziś np.), że na dworze w miare ciepło, wsiadam z gołymi łapami, a ja po wejściu do autobusu zakładam dopiero rękawiczki i cap! za rączkę czy inne trzymadło autobusowe

fokle w temacie mycia rąk to taka raczej Lady Makbet jestem, lekka obesyjka
Relax, jestes wsrod swoich .

Ja na przyklad nikomu nie pozwalam siadac na moim lozko od polowy w strone, gdzie spoczywa moja buzia. Jest to tzw. strefa glowy i nikomu nie wolno siedziec w okolicy tej strefy. W nogach jedynie . Takze wiesz, itp, itd, nie jestes jedna .


Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Oł maj god Jakbym siebie widziała. Dosłownie
nawet lakier pazurowy ulubiony to zieleń khaki chanelowa ....

PS. Nawet wanienkę dziecku do kąpania zieloną kupiłam (że nie wspomnę o wszystkich innych pierdołkach) - obsesja normalnie
Nie dziwie sie. To piekny kolor .
Mnie chyba w nim najlepiej. Moja blada, zlotowlosa jasniepanskosc najlepiej wtedy wyglada .

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Dziewczeta, czas zmienic image na wiosne.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-02-13 o 15:13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora