Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-13, 16:30   #502
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
o to o to



no wlasnie - ja mam dokladnie tak samo...
najblizsze osiagniec ala lumpeksowych jest u mnie to jak uda mi sie cos wyszperac w TKMaxie

mnie bardziej niz nastoletnie klony sieciowe przerazaja "blogerki modowe" czesto ubrane jak kopia lookbooka zarowego czy z ciuchami totalnie zdjetymi z manekina
ale to juz dluzszy temat jest

i mam jeszcze tak, ze nie lubie strasznie jak cos sie staje za modne... czasami kupie cos, bo mi sie spodoba, a np za rok jest na to mega szał i juz pol miasta w tym biega tak np mialam z moimi melissowymi baletkami - pierwsze jakie kupilam byly przewrotnie w panterke, ktora akurat wtedy nie byla na topie, a potem BUCH - jakis szal sie zrobil i panterka we wszystkich kolorach zalala swiat



ja mam czesto tak, ze cos kupuje i potem kocham do tego stopnia, ze sie zastanawialam jak moglam zyc przedtem bez tego


a mnie przerażają kobiety 30-40 letnie które zatrzymały się w epoce w której dorastały i kształtowały swój styl. I tak jeszcze mogę zrozumieć niemodny styl, ale fryzury i majikaż w wersji z lat 80- 90 to dla mnie niepojęte. Ciuchów można nie zmieniać ale do fryzjera trzeba chodzić i kosmetyki do makijażu też przecież się wymienia

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39212068]Co do czystosci to te mazidla Lysolowo-Carexowe czyszcza lepiej niz woda z mydlem. Tez lubie wode, ale przekonalam sie i Carex zawsze nosze.

Co do Allegro to nie wiedzialam. Sprawdzilam jednak i tego, ktory bym chciala to nie ma. Taki w spreju mi sie marzy. Moglabym ludzi znienacka psikac .

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Dziewczeta, czas zmienic image na wiosne. [/QUOTE]

oj mi by się przydało takie coś do psikania palaczy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora