Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-03, 15:28   #667
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
W sumie czerń głęboka jest raczej chłodna. Ciemnowłose czyste wiosny np. Azjatki mają najczęściej zupełnie czarne, krucze włosy, chociaż zdarzają się też prawie czarne, trochę brązowe. Tak jak mówią na 12 blueprints - największą rolę odgrywa karnacja, kolor włosów czy oczu może odbiegać od reguły, np. bywają typy czysto ciepłe o chłodnym kolorze oczu, ale nie ma bata, pasują im kolory bardzo ciepłe, a nie w tonacji oczu. Podobnie bywa z włosami.

Natomiast wątpię, żeby każdej czystej wiośnie pasowała taka czerń, bo nawet nie u każdej zimy taka czerń jest najlepszym kolorem. Podejrzewam, że może to zależeć od poziomu kontrastu.
No jest chłodna Chociaż ciemne, ciepłe kolory włosów też mi pasują.
Na pewno mam ciepłą karnację i rude piegi, ale skoro oczy mam chłodne (prawie stalowe, czasem bardziej niebieskie) i pasują mi niektóre chłodne kolory, to typem ciepłym nie jestem.
A czarne włosy podkreślają kolor moich oczu. Są wtedy bardzo wyraziste
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora