Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 17:27   #668
Kalora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
GG do Kalora
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Witam Panie Teraz ja... Jeżeli jest możliwośc chciałabym się dowiedzieć jaki typ urody posiadam.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się ciężko, najpierw na czerwono, opalenizna później jest raczej "przykurzona".

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu ciemny, obwódki chyba ciemniejsze. Brwi kruczoczarne, rzęsy równieć. Oprawa zdecydowana.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Pegi występują, oczywiście nasilają się w okresie letnim, ale koloru nie potrafię określić

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera ma odcień raczej chłodny wpadający w róż nawet porcelane. Rumienie się chyba na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor włosów to ciemny, który ma złotawo brązowe przebłyski. Kasztanowe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust raczej jasnoróżowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Cięzko jest określić. Ogólnie przez długi okres czasu ubierałam się na czarno i wydawało mi się, że jest ok. Ostatnim czasy zakupione zostały bluza w kolorze koralowym i sukienka w pastelowej cytrynie i również nie wyglądało to źle. Nawet powiedziałabym, że lepiej

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

Trudno określić...

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

Myślę ,że pasują jaskrawe, ale takie "w miarę".

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

Lepiej chyba czuję się w zgaszonych, ale nie byłabym pewna czy w złamanych szarością.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?

Czasami wydaję mi się, że jedne i drugie. Lepiej czuję się z srebrze, ale jak jest naprawdę...

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie za to dołączam zdjęcia
Mam nadzieję,że jakoś pomożecie. Jestem PRAWIE pewne, że jestem zimą lub latem. Ale dalej określić się nie potrafię.

PS: Sorry za makijaż na trzech zdjęciach (chodzi o oprawę oczy tusz + eyliner, bez podkładu). Patrząc teraz na zdjęcia z dzieciństwa mój kolor włosów to popielaty ciemny brąz. Nie wiem czy ważne, ale wolałam napisać.
__________________
"Zmarnowane szansę bolą bardziej niż błędy"
Kalora jest offline Zgłoś do moderatora