Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-11, 13:32   #690
dzwoneczek90
Przyczajenie
 
Avatar dzwoneczek90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cześć dziewczyny! Chciałabym Was prosić o pomoc) nie wiem czy jestem wiosną czy latem mam koleżankę, która skończyła szkołę wizażu, ale nawet Ona nie potrafiła mnie rozgryźć, więc liczę na Was drogie Panie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam się w miarę szybko, jednak p[ierwsze promienie slońca sprawiają ze jestem różowa, a potem przechodzi to już w jasny brąz, ale chyba taki beżowy bardziej.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
jasne, niebieskie oczy z ciemniejszą obwódką, bez plamek, kolor jest czysty (ciemny niebieski), brwi i rzęsy jasne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
moja cera chyba nie jest ciepła, wpada lekko w roż, czego nienawidze;p rumienię się chyba na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
nazywam mój kolor polskim blondem- takie nieokreslony mysi blond, w dzieciństwie jaśniejszy teraz ciemniejszy


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

najlepiej mi chyba w takiej przełamanej bieli, taki bardzo bardzo jasny beż, wtedy twarz jest rozświetlona. lubię tez niebieskości i zielenie, kolor cytrynowy. źle mi natomiast intensywnym różowym, czerwonym


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

lubie czarny i bialy ale lepiej chyba wygladam w kremowym


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

tak umiarkowanie jaskrawe

0. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

myslę że pasują mi kolory przełamane szaroscią, ale ni mogą być też zbyt blade, bo wtedy chyba cala jestem szara


2. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
lepiej mi w drobniejszych wzorach, łącze raczej różne odcienie jednego koloru.

Z góry dziękuję za pomoc!
dzwoneczek90 jest offline Zgłoś do moderatora