Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-10, 17:42   #855
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Bry
Prezes śliczne pazurki, ale zdjęcie chyba specjalnie tak z boku zrobiłaś...
i zgadzam się z Lolli, że nie umiesz przyjąć komplementów na temat paznokci i zawsze odrwacasz wszystko na swoją niekorzyśćm co mnie smuci
To prawda. Było już znoszone, starte końcówki. Odświeżyłam tylko bezbarwnym i starałam się ukryć znoszenie.

To również prawda Nie tylko jeśli chodzi o paznokcie. No ale same juz wiecie najlepiej

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kochana... sam kształt gdyby tylko był jednolity na wszystkich pazurkach byłby ok. Ale ty wiesz, gdzie i co ja bym tam podpiłowała W tej wersji jak sa na zdjęciu mi nie bardzo. Pokaż kwadraty z przodu to ocenimy co lepsze.
Teraz mam zaokrąglone kwadraty. Fotkę cyknę i tak, ale nie wiem kiedy zrzucę, bo nie bardzo mam tyle czasu, żeby dojść czego mi brakuje na kompie, że komp nie widzi dysku.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fenomenalne zdobienie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
A tu obiecane mani, mówiłam już, że na zdjęciach wygląda niekorzystnie..
To chyba wrzuciłaś nie to zdjęcie, co chciałaś

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Preziulek bacik za tak rzadkie pokazywanie ślicznośći - ja chętnie przykleję taką naklejkę która Małżonek ostatnio na autko dostał - karny .........
... Jerzyk?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4682089 7]
Czemu mam wrażenie, że przyganiał kocioł garnkowi?


Keep calm
and
czyść
skórki...
[/QUOTE]

Kompletnie nie mam pojęcia dlaczego



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4682123 4]
Preziu mi się wydaje, że w kwadratach właśnie smuklej. O dziwo, bo u mnie kwadraty poszerzają optycznie. Poza tym kwadraty takie - Twoje są, i już. [/QUOTE]

Ja serio jestem podatna na wpływy. Spiłowałam na złagodzone kwadraty. -443754767, ale kwadraty
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora