Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-18, 13:50   #913
nurse90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Nagły problem z cerą!!- trądzik

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ty na prawdę w wieku 19 lat kompletnie nie masz pojęcia o rodzajach cery, pilęgnacji itp? Jak możesz pytać jak to możliwe, że skóra jest sucha i jednocześnie się błyszczy? nie wiesz, że jest coś takiego jak cera mieszana? Albo że jeśli niedostatecznie nawilżasz buźkę to produkuje ona więcej łoju i błyszczy? Dziewczyno poczytaj inne wątki na tym forum, dokształć się trochę, bo wg mnie to wstyd żeby zadawać takie pytania...

Krosty na linii, gdzie kończy się twarz i zaczyna szyja to zazwyczaj powód zmian hormonalnych. Idź do lekarza - dermatologa, ginekologa i endokrynologa.

zawsze mialam cere tlusta.. nigdy nie byla jakas przesuszona.. stad o mieszanej nigdy nie czytalam.. a buzie nawilzam wystarczajaco.

a do ginkologa sie niedlugo wybieram. mam nadzieje ze mi cos pomoze w tej kwestii bo probowalam juz wszystkiego..

i prosze nie pisz mi ze jestem jakas niedoksztalcona mialam prawo tego nie wiedziec skoro bylam zawsze w przekonaniu ze mam cere tlusta- zreszta taki typ jest charakterystuczny przy zmianach skornych z ktorymi ja niestety zaczelam sie borykac.
nurse90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując