Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mała ENCYKLOPEDIA ROŚLIN DONICZKOWYCH
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-14, 11:21   #1
apollo72
Raczkowanie
 
Avatar apollo72
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: wro
Wiadomości: 172

mała ENCYKLOPEDIA ROŚLIN DONICZKOWYCH


Kochane Kwiatomaniaczki!
Już chyba przyszła pora na wiosenne przesadzanie!!! Za oknem prawdziwa wiosna, a na parapecie wszystko po staremu? Moje zielska po zimie są jeszcze jakby uśpione, ale widac ze dość juz mają odpoczywania i śpieszno im rozpocząć kolejny roczek wegetacji!
Tylko zawsze o tej porze roku mam problem, nie wiem do końca jak z tym przesadzaniem... Co do wielkiej donicy? A co do przyciasnej? Gdzie płaska a gdzie wysoka? Znacie sie na tym?
Wiem, ze istnieje bardzo żywotny watek o kwiatach doniczkowych http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=58625, ale z tego co się orientuję nie pisałyście tam specjalnie o tym, jakie doniczki dobierać do konkretnych gatunków kwiatów, tylko raczej o warunkach hodowli i własnych zdobyczach ... Więc może ten wątek będzie takim kompendium wiedzy o przesadzaniu i ewentualnie rozmnażaniu?
Piszcie proszę co wiecie w tym temacie , ja sama też poszukam i w najbliższym czasie podzielę się doświadczeniami!

Edytowane przez apollo72
Czas edycji: 2007-04-23 o 12:04
apollo72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując