Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-07, 14:18   #4999
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez pedagog Pokaż wiadomość
Witam! jestem Waszą wierną fanką, czytam Was od 2 lat , stosujęsię do wielu rad zaktóre dziękuję(pomimo że się nie udzialałam), jednak teraz muszę napisać i poprosić o radę. Farbuję Loreal Luo Color 9.21 z 9% oxy jednak odrost jest ciemniejszy niż pozostałe włosy(farbowanne wiele lat na chłodne blondy), chciałabym wyrównać kolor i zmniejszyć oxy na 6%.Zależy mi na wyrównaniu koloru do jasnego beżowo-piaskowego blondu. Moje pytanie jest może trochę śmieszne, chodzi jak zmnieszyć 9% oxy, niby znam proporcje ale wolę się zapytaćżeby nie poełnić błeduNa opakowaniu jest napisane:
Ocienie pastelowe można mieszać w proporcji 1:1,5 (50 ml + 75 ml) lub 1:2 (50 ml + 100 ml) wyłącznie z rewelatorem .
ale farbujesz za kazdym razem cale wlosy czy tylko odrosty?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie grzeje, mam hasło, nagle sam w różnych odstępach czasu
a jak masz zarzadzanie energia ustawione- czas bezczynnosci np? ustaw na nigdy.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety próbowałam już czyścić wszystkim co sie dało od pędzli do farbowania po suszarki do włosów odkurzacze i inne i nie ma na tego dziada rady po prostu skacze mu temperatura góra dół góra dół i się wyłącza Tż coś tam mówił mi że mało chłodzi czy coś zaniosę go KIEDYŚ do serwisu ale póki co mam na niego focha.



Mnie 20mb w zupełności starcza bo filmy pobieram jedynie w weekendy jak Tż jest to 30 minut i ściągnięte więcej wymagań nie mam ważne że chodzi bez zarzutów i mogę korzystać z tego co potrzebuję czyli youtuby facebooki etc.
najlepiej sie czysci sprezonym powietrzem moze masz za slaby wiatrak do jego gabarytow, nic innego byc nie moze ale to nie sa duze koszta wymiany. ja bym pogadala ze specami z jakiegos serwisu i niech dobiora wlasciwy na miejscu go uruchomia i zobaczysz czy sie znow nagrzeje mysle ze warto reagowac od razu, bo jak go przegrzejesz to mozesz go zniszczyc calkiem i nie wiem czy warto tak ryzykowac
mnie np ost przekladali karte graficzna bo byla za blisko sieciowej zeby wentylacje poprawic choc mi sie nic nie dzialo ale nie wiedzialam ze tak moze sie robic np.
tyle ze ja mam wielkie 3 wiatraki w stacjonarce i tu przegrzanie raczej realne nie jest. a jak ktorys sie odlacza to od razu widze na obudowie bo mi swieci ze sie cos odlaczylo tzn mryga graficznym wiatraczkiem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

ja mam internet z kablówki, z Vectry i śmiga dobrze, tylko router mi się chrzani i czasami rozłącza

to ja Wam moje kłaki, 2 tygodnie po farbowaniu pokażę nie suszyłam dzisiaj na szczotę, bo się spieszyłam i mam wicher na głowie


Carolajn czy mogłabyś z bloga usunąć weryfikację obrazkową? chciałoby się coś skomentować, ale jak widzę te obrazki, że muszę się temu przypatrywać i po 5 razy wpisywać coś, co tam namazali to mnie szlag trafia i zwyczajnie rezygnuję to naprawdę wrzut na
jakie jasne jak poziom 9 wygladaja ale i tak piekne sa


carolajn udalo ci sie wylaczyc bo juz komentowalam i jest dobrze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora