Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-01, 19:20   #4638
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moje denko czerwcowe... wyszło sporo, bo oprócz normalnych zużyć do śmieci poszła przeterminowana kolorówka ( większość z niej prawie nieużywana, aż serce boli jak prawie całe cienie Armaniego, pomadki Maca czy meteory Guerlain lądują w koszu )


Z ulubieńców to olejek do demakijażu Dermaquest bardzo fajny, filtr japoński Allie cudo , krem do rąk Nuxe bardzo przyzwoity , serum z wit C Rejuvi też ok, kremy Biologique Recherche bardzo dobre, zresztą miałam je już w normalnych opakowaniach, produkty Versed też dość przyzwoite



Z wtop to podkład Hyaluron, znowu dałam się ponieść petardom z insta i woda Uriage z SPF ( normalną uwielbiam ale ta z SPF no niestety jestem na nie
Mnie kusza pomadki ale jak pomysle ze tez wyrzucałam przeterminowane...to rozsadek zwycieza

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Piękne dno! też mam te meteoryty nie używane.. leżą na toaletce bo ładnie wyglądają
również nie kupuję kolorówki, ostatnio nie miałam w zapasie żadnego tuszu
za to pielęgnacji w 3 du.y
ja jakis zapas mam...

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Aktualnie w Sephorze krem pod oczy ANR plus drugi gratis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Korinka, to może mini muffinki albo mini galaretki zrob?
tylko nie galaretki, nie w ten upał Ja nie zdazyłam sie zgłosic do muffinek na zakonczenie roku w przedszkolu i chcialłam sie popisac - slimakowe lizaki z galaretki i szaszłyki z owocami i galaretka Gdzie ja miałam mozg to ja nie wiem
Poltora dnia z tym walczyłam slimaki nie chciały sie zwijac a galaretka na garden party spłynełą z szaszłykow .... brrr

ponizej moje denko - wziełam sobie rady Cansady do serca i nawet pomalowałam paznokcie

W sierpniowym zwierciadle sa dodatki kosmetyczne - zele pod prysznic bebio albo ich krem z spf
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora