Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3 kolory dla Silloe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-02, 07:49   #14
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: 3 kolory dla Silloe

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
no teraz to juz w ogole
p.s. ja za moim blondem tez tesknie ale poki co musi byc jak jest, bo szyszki na glowie nie chce miec
dziekuje

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ale Mloda! Przeciez tu nie chodzi o kopiowanie..o podobienstwo na 99,9% z originalem... Zabawa, pokazywanie naszej kreatywnosci.. dlatego ten watek jest taki pozytywny! nikt tu nie jest sedzia i nie powie-odpadasz, za malo podobne do zdjecia..

Pokazalas swoje inne oblicze, Twoje uchwycenie trudnego makijazu.. i propozycje na tych szalonych dziewczyn ze trzema cieniami moga miec swietna zabawe i jeszcze isc tak na impreze na plazy

Mloda, jestem z Ciebie dumna ze masz tyle fantazji w sobie!
dziekuje bardzo. Ja wiem ze nie chodzi o kopie dlatego domalowałam ten... jak to nazwac .... ale wiesz o co mi chodzi . W kazdym razie bawilam sie naprawde swietnie nie ograniczajac sie do powiek .

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
aaaa...apropo kwestii zmiany kontrastu itp.. zobaczcie co przecietna wizazanka moze zrobic w Picassie w dwie minuty.. To az nie chce myslec ile tam jest PS na zdjeciu bazowym...
Napisz prosze jak Ty to zrobiłas ? Przyda sie na długie, ciemne wieczory . Nie chodzi mi oczywiscie o podciaganie makijazu tylko o wydobywanie prawdziwych kolorow.

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Młoda.. to żeś kobito pojechała...
Mnie się to bardzo podoba
dziekuje . Ano pojechałam..... az na skronie

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;14541572]OMG! Cuudo![/QUOTE]
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
No pieknie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Młoda ja też będę blondynką one day Ale napewno takiego cuda nie namaluję.dla mnie jesteś byłaś będziesz Mistrzem.
dziekuje Mam w głowie cos dla Ciebie, ale nie chce tego wykonywac przy fatalnym swietle

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
uwiiielbiam Cię taką kolorową
dziekuje
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując