Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-08, 19:19   #889
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
wiesz dark, ja przetestowalam wszystkie kolory i zaden mi nie pasowal, nawet po zmieszaniu. Nakladalam palcami, gabkami, pedzlem plaskim, jak i skunksem, nic nic nic. Dlatego go odrzucilam na zawsze.
......
nie kwestionuję Twojego zdania,Twojej cerze może nie pasować,zdarza się...ale koleżance której odpowiedziałam może podpasować,więc ja bym go nie skreslała od razu.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiak21 Pokaż wiadomość
Mam problem i może Wy mi coś doradzicie. Wciąż poszukuję podkładu idealnego do mojej suchej i naczynkowej cery. Do tej pory próbowałam nielicznych kosmetyków z drogerii(Maybelline i inne), ale niestety źle działają na moją buzię(byłam zmuszona całkowicie zrezygnować z tego typu kosmetyków, mam wyjątkowo wrażliwą cerę, niestety)! Poszukuję podkładu mocno nawilżającego, który nie będzie uwydatniał suchych skórek(nie znoszę tego)!
Obecnie poszukuję wśród dermokosmetyków, jednak nadal jestem w ciemnym lesie - nawet Clinique mnie zapycha(próbowałam już Avene, Vichy, Pharmaceris i nic mi nie pasuje)! Dziewczyny, doradźcie jakieś inne podkłady z dermokosmetyków!
Ps. myślałam żeby popróbować czegoś w wyższej półki, np. Estee Lauder, Biotherm lub Kanebo, ale nie wiem czy będą wystarczająco dobre dla mojej kapryśnej cery!
Czy te wyżej wymienione kosmetyki są dobre dla wrażliwców?
Z góry dziękuję za pomoc!
.........
podkłady apecznych marek które wymieniłaś sa akurat dosyć ciężkie,mocno kryjące np.Dermablend i wcale nie znaczy,że najlepsze dla kapryśnej cery właśnie<mimo opisu producenta> jak najbardziej popróbuj wyższej półki..Kanebo ma świetny podkład Sensai.Biotherm słynie z dobrych podkładów i korektorów,Przefajny jest kawiorowy
La Prairie,ale to już bardzo wysoka półka...tylko pamiętaj ,żeby prosić o próbki w perfumeriach.koniecznie,n ie kupować w ciemno.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora