Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-26, 13:34   #1386
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez she_wolf Pokaż wiadomość
Mam problem, chciała sobie baba zrobić odmianę, a wyszedł klops
Miałam włosy ciemny brąz (bodajże daktyl artego).
Chciałam osiągnąć taki efekt (zdjęcia Evy mendes plus plik o nazwie chciałam )

Wydałam jak dla mnie sporą kasę na fryzjera i wyszłam na głowie z czymś takim tylko uwaga - bardzo kiepsko wykonanym Jak będę miała swoje zdjecia to wrzucę, ale na razie poglądowo. Zdjęcia o nazwie pasemka i pasemka2 (dwa ostatnie)
Na początku pasemka były na maksa żółto-zielone (oczywiście tlyko ja to widziałam ) - od tygodnia trkatuję włosy szamponem przeciwłupiezowym i waxem i jest trochę lepiej, ale ogólnie mam jajecznicę na włosach Pójście znów do fryzjera nie wchodzi w grę, bo znów straciłam zaufanie do kolejnej fryzjerki, a poza tym nie mam kasy. Mam zrobione prawie całe włosy takim brązem mniej więcej jak na tych zdjęciach Evy z pasemkami i w sumie mi taki orzechowy odcień odpowiada, pytanie teraz jaki kolor (najlepiej z artego http://www.artego.pl/pliki_do_pobrania.asp?id=19 folder znajdujący się pod punktem 2 paleta) na to nałożyć, by zakryć pasemka ale zostać jak najbliżej tego karmelowo-orzechowego odcienia? Może być lekko miedziany, byleby nie wyszedł za ciemny, bo chociaż z tego zdjęcia koloru skorzystam skoro tyle kasy wydałam..
śliczny jest ten kolor włosów na zdjęciach, też bym taki chciała mieć.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując