Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 10:12   #4618
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
nie czepiasz się
daj znać na PW, gdybyś miała jakieś problemy z reklamacją - jestem zaprawiona w bojach
Nie odpuszczę im
Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Normalnie buty tylko do chodzenia po dywanie, bo pewnie od parkietu to by podeszwa się szybko starła.
Ja nie lubię Venezi. Nigdy już tam niczego nie kupię, bo na trzy pary butów w jednych nie dało się chodzić, drugie są mało wygodne (choć obcas niski), a trzecie oprócz tego że niewygodne to jeszcze mocno farbują. Porażka normalnie.
Dodam, odnośnie tych pierwszych , że były to cudne sandałki, tylko w wyściółce pod piętą miały taki prostokąt z metalu z nazwa firmy i po godzinie chodzenia miałam pęcherz wielkości tego prostokąta, a właściwie dwa pęcherze.
Ostatnio w pracy zablokowali mi dostęp do wizażu, a właściwie do tego wątku, bo tylko od tego jestem uzależniona.
No ale ponieważ raczej sprytne dziewczę jestem, więc sobie poradziłam i używam bramki proxy. Wcześniej tez coś blokowali, no ale teraz to już przesadzili.
Ale allegro, amazon, ebay, buyvip itp. działają
No właśnie, mogli napisać, że to są buty do chodzenia po dywanie
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tak, tylko oni tam podstepni podaja cene "od" ktora jest z 10% znizka jak masz ich karte
mysle, ze maja tam oryginaly, bo maja siec w 3/4 Polski
No właśnie, przejrzałam tę stronę i wyglądają na pewnych Ale nie mają modelu 2140 w moim rozmiarze, który przemierzałam w Poznaniu 901/58. Mają tylko na 50, to chyba mniejsze by były
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ja mam nie za dobre wspomnienia z reklamacją w Veneci, dlatego od trzech lat nie kupuje u nich butów, stało mi się coś podobnego, byłam w butach jeden raz i powłaziło w podeszwę różnego syfu z ulicy i stała się taka chropowata, że skrzypiała przy chodzeniu nie uznano reklamacji i straciłam kupę nerwów, ale to było z 3 lata temu, może teraz obsługa się zmieniła(?) w każdym razie nie kupuje u nich butów, a bardzo często można znaleźć te same modele w innych sklepach dużo taniej
Uuu to mnie trochę podłamałaś Nie bardzo wierzę w przemiany polityki sklepów Pewnie więc w tej materii nic się nie zmieniło i pozostanie mi tylko bój
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora