Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 16:08   #289
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, na tym wątku jestem nowa, więc wypada się przywitać

od 2 lat z krótkimi przerwami jestem blondynką, najpierw to były pasemka rozjaśniaczem, teraz została po nich pozostałość ok. 4 cm na końcach włosów, reszta to włoski robione na blond farbami. Trochę ponad pół roku temu odkryłam, że moje włosy nie są proste, tylko falują i teraz aby dać im szansę, chciałabym spróbować powrotu do koloru naturalnego wsparta mieszanką henny.
Pytanie brzmi - czy uda mi się uzyskać kolor zbliżony do natury? Przeczytałam ten pdf o hennie (bardzo pomocny) i przegrzebałam ten i poprzedni wątek, ale zanim zrobię coś, czego mogę pożałować, chciałabym się Was poradzić.
Czy jeśli zmieszam jasny brąz Khadi z amlą i indygo (nie mam pojęcia jaka tu miałaby być proporcja) lub pół na pół jasny brąz Khadi z ciemnym brązem Khadi to mam szansę uzyskać coś zbliżonego do moich naturalnych włosów? Domyślam się, że aby kolor się trzymał będę potrzebować więcej niż jednego farbowania, ale chodzi mi o samą szansę uzyskania odcienia.
Moje naturalne włosy to ciemny blond (nie mysi)/jasny brąz (jedni mówią że popielaty, inni że lekko złotawy w połysku, ale nie rudawy, w rudościach mi nie do twarzy, chyba że bardzo chłodnych), poziom 6-7 zależnie od miejsca na głowie , obecnie mam włosy znacznie jaśniejsze.
Wklejam foto moich naturalek (1) i obecnych włosów (2).

Z góry dziękuję za pomoc!
ło matko, takie piękne włosy rozjaśniałaś? Nie obraź się, ale są w ogóle bez porównania z drugim zdjęciem.

Myślę, że możesz spróbować mieszanki jasnego i ciemnego brązu, lub orzechowego brązu z Khadi.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora