Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-06, 21:26   #113
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Odpowiem Ci jako wieloletnia użytkowniczka {nie konsultantka} podkładu z MK. Dla mnie rewelacyjny ! Mam bardzo wymagającą cerę . Mam tu na myśli podkład : Fuul-Coverage Foundation; normal to dry skin; beige 400 i 300. Nie będę się zbytnio o nim rozpisywać, bo ... już go nie ma . Został wycofany . Na jego miejsce { ? } wszedł rozświetlający podkład w płynie dla cery normalnej i suchej . Miałam - beige 5 . Nie wiem jakie ten nowy kosmetyk ma firmowe opakowanie, bo testowałam z próbki nadesłanej mi przez konsultantkę .
Oba podkłady to niebo i ziemia, dwa różne kosmetyki i wbrew temu, co obiecuje producent, ten nowy nie można nazwać zamiennikiem pierwszego . Moja opinia w poście 109 . Sama jestem w rozpaczy wielkiej, bo do dzisiaj nie mogę znaleźć tak dobrego podkładu, jakim był Fuul-Coverage Foundation . Ostatnią tubkę hołubię jak skarb .

Teraz odpowiedzi na pytania :
Ad. 1 - tylko u konsultantek .
Ad. 2 - na oficjalnej stronie Mary Kay jest dział : " Lokalizator Konsultantek"; wpisujesz nazwę "swojego" miasta, klikasz i "wyskakują" namiary na konsultantki z tego terenu .
Ad. 3 - jest / był. Nie, podkład nie zapycha .
Ad. 4 - odcieni trochę jest; ja nie mogłam dobrać najbardziej mi pasującego, więc mieszałam dwa odcienie ; do skóry dopasowuje się idealnie .

Pisząc powyższe, mam na myśli ten wycofany podkład . Jego krycie było idealne. Wytrzymywał cały dzień . Ten nowy też jest dobry, ale o znacznie lżejszej konsystencji i o wiele mniej kryjący . Dla osoby o niewielkich problemach z cerą może być dobry . Próbkę miałam sporej wielkości {} i używałam całe lato . Na zimę nie użyłabym go .







dziękuję Ci pięknie. Czy może miałaś okazję używać Revlon Colorstay Softlex - i mogłabyś je jakoś porównać?

Bo mi Revlon kryje mocno. Ale osatnio mam problemy coraz większe z cerą i się rozczarowuję..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując