Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 10:05   #4544
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mariolk Pokaż wiadomość
didi_87, musze ci powiedziec, ze na tym forum nie znajdziesz przychylnych opinii o IPL, moge tylko podejrzewac dlaczego. Mi wlasni mija 2 tyg od pierwszego zabiegu i jestem zadowolona, po prostu widac, ze wlosow jest mniej. Tylko, ze z tymi IPLami jest roznie bo kolezanka byla w nomasvelo i po 7 zabiegach byla zalamana, ze nie ma efektow, wiec ja znalazlam inny gabinet tez IPL ale jak zesmy przedyskutowaly z kolezanka i pozniej w tym gabinecie mi robily zabieg to maszyna byla inna, bo IPL nie rowna sie innemu IPLowi i technika wykonania zabiegu calkiem inna. Jak jestes z okolic Opola to idz do Yasoda bo ja widze po zabiegach u nich konkretne efekty, ta kolezanka co byla w nomasvelo tez poszla do nich i ma mi dac znac jaki skutek u nich wiec dam znac jak bedziesz chciala. Teraz bede sie umawiac na kolejne IPL bo bezbolesnie i duzo taniej.
Zrobilam tez male poszukiwania: wpisz w wyszukiwarke: "czy depilacja IPL nie działa" to moze znajdziesz odpowiedz skad sie biora opinie, ze ten IPL nie dziala.
mariolk, w przypadku IPL - a czy zabieg bedzie wykonany lepiej/lepszym sprzetem, czy gorzej/gorszym sprzetem, nigdy efekty nie beda takie jak po laserze, bo przeciez to inny rodzaj depilacji. zreszta, popatrz chocby na roznice w cenach zabiegow.
gdyby wszystko mialo jeno zalezec od jakosci sprzetu, to nie byloby rozroznienia na IPL i laser.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora