Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 11:02   #4280
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
zamówiłam 7/0 i 7/1

teraz będę czekać

aaaaaaaaaaa!!!! czy allwaves jest farbą z amoniakiem??? byłam do tej pory przekonana, że tak, ale w sumie nigdy tego nie sprawdzałam
ja chcę amoniak!!!!
nie mam pojęcia ale czekam na relacje

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ja zawsze lubiłam amoniak, bo po niem włosy tak błyszczą

a ostatnimi czasy jak chciałam jak najbardziej sprać to co miałam na głowie i farbowałam tylko szamponami koloryzującymi, z amoniakiem moje włosy miały do czynienia ostatnio we wrześniu i powiem szczerze, że bardzo się za nim stęskniły od tamtej pory włosy nie błyszczały mi się po niczym i w ogóle jak wysuszyłam to mam lwa na głowie

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------


ogólnie to nie chcę,żeby mi mega chłodno wyszło... chcę po prostu ochłodzić to co teraz mam na głowie więc myślę, że to dobre połączenie. Zobaczymy ale czy ta farba zawiera amoniak??? Katrin orientujesz sie??? bo im więcej opisów tej farby czytam to wydaje mi się,że nie
mnie to się zdaje że nie tylko amoniak lubisz

szukam,szukam i nic nie moge znaleźć
jedynie to że farba ton w ton z tej firmy nie zawiera amoniaku

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Profesjonalna farba do włosów, stworzona specjalnie do farbowania w salonach fryzjerskich. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii naukowych, zostały wprowadzone do formuły elementy kompensacyjne, które uwypuklają funkcje techniczne produktu (tonowanie, odcienie, pokrywanie, rozjaśnianie). Dodatkowo wszystkie odcienie zostały zrealizowane przy niskiej zawartości amoniaku, aby chronić włosy.
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora