Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-25, 16:00   #1091
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja pierdziele nie dało się więcej stron naskrobać? poszalały! Otwieram te zakładki i otwieram a tu końca nie widać.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hahaha no u mnie to identycznie zawsze wygląda a że naiwna jestem to zdarza mi się "dać ostatnią szansę" "a może tym razem się tak nie powyginają" i wstaje rano z takim buszem powyginanym we wszystkie strony że ani tego zakręcić ani wyprostować a zdarza się że i w kitce wyglądają paskudnie. Nic tylko łeb pod kran

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, świetnie na wzmocnienie działa tran w kapsułkach, moja mama bierze i dwa lata grypy nie miała.
ja też właśnie tran łykam i fakt faktem raz mnie paskudztwo złapało ale za specjalnie się przyznam bez bicia go nie leczyłam aż przeszło prawie że samo i o dziwo nie wróciło.. a u mnie to przeważnie jest tak że jak się nie doleczę to zazwyczaj w krótkim czasie powraca miałyśmy z mamą subskrypcję telefoniczną na tym całym "OmegaMarine Forte" OMEGA-3-6-7-9 ale zrezygnowałyśmy bo drogo w cholerę i pewnie zainwestuje w jakiś apteczny tańszy zamiennik.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja się tak nakręciłam na ten blond ze zdjęcia że już oglądałam na allegro farby i dekoloryzatory
Po co się tak katujesz? zamawiaj i rób upragniony blond! Życie jest zbyt krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak to? mojej lolce girki walą starymi skarpetami

hahaha miałam doookładnie to samo pisać!

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

ja tego olejku raz uzylam i po pierwszym razie stwierdzilam ze to pierwszy i ostatni raz.
Ale czym je moglam przekarmic
wlosy myje na zmiane J&J, pollena malwa aloesowy, i odzywka naturia len, odzywka to albo Dove albo Fructis (trzymam tak do 5 min max) i na koniec albo serum Oriflame albo Gliss Kur shea cahmire b/s. nigdy dwa na raz
raz na ruski rok Dolce,bo cos moje wlosy swiruja po niej.
nie olejowałam naprawde dlugo ( 8 m-cy) ale teraz zaczełam bo moze to cos zmieni...
Juz sama nie wiem
przyznaje spie w rozpuszczonych wlosach, ale nie wydaje mi sie zeby to je tak meczylo
staram sie je spinac jak jestem w pracy zeby nie czochraly sie o sweter...ja zwariuje
Ja też zauważyłam że po tym olejku Babydream moje włosy są lepsze w dotyku jak po tym z Alterry z tym że ja używałam tego z oliwką i limonką chyba o ile dobrze pamiętam to tak. Zawsze nakładałam na całą noc ale od ostatnich kilku razy staram się w dzień mycia po prostu parę godzin (tak 3-4) z olejkiem pochodzić i później myje głowę co do spania w rozpuszczonych włosach to też tak zawsze spałam ale odkąd trafiłam tu do Was to śpię w takim luźnym koczku na samym czubku bo jak niżej mi się zrobi to przeszkadza mi podczas spania i budzę się z bólem głowy spinam taką grubą frotką o taką http://i.pinger.pl/pgr456/3da3850b00...d/DSC_9943.jpg
komuś musiałam zapierdzielić zdjęcie ;x

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Princessa dziekuje

Sluchajcie historia tej suni jest taka , ze jest to moj adoptowany piesek a nie moj domowy jak Denis. Niedawno dowiedzialam sie przez znajomych -znajomych bla bla dluga historia , ze pewna starsza para( dziadek przykuty do lozka , babcia ledwo chodzi i tez chora zajmuje sie dziadkiem i nie wychodza z domu do opieki maja pielegniarke ) szukaja dobrego domu dla swojej 5 letniej suni bo oni nie moga sie nia opiekowac z wiadomych przyczyn Okazalo sie ze , malzenstwo to baaardzo kocha swoja sunie , niemalze plakali , tak nie chcieli jej oddawac ,jest dla nich wszystkim w ich samotnym starym juz zyciuJa postanowilam , ze nie beda oddawac nigdzie i nikomu swojej suni i pomoge im w opiece nad nia 2 x w tygodniu odwiedzam te malzenstwo i robie zakupy dla Princeski i tego malzenstwa czasami na niedziele zabierac ja bede z Denisem do wiekszego parku , zeby pobiegala albo pojedziemy na wies(wlasnie wczoraj D byl na wsi i ganial kury ).Na codzien sunia ma ogrod u siebie do biegania wiec nie trzeba na spacery jej wyprowadzac.
Jak moglabym pozwolic , zeby oddali swoja ostatnia rzecz , ktora kochaja
takich ludzi jest na świecie zdecydowanie za mało!

dziewczyny co sądzicie o kolorze włosów Doroty? bo mnie się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0a45d45af586c9d38ad8b981a3ce7b0dd6b9e20c.jpg (36,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 776a5065ec348e0147603e2430eaf2a9828d3d21.jpg (58,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 493557ad3aa85692e0f5a00b3a616a0a23beffa9.jpg (67,0 KB, 52 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-10-25 o 16:03
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora