Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-18, 10:04   #4680
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Wczoraj obiecałam "łapki manekina", a więc są

Delia Prosilk z topem matującym
Tak jak myślałam wczoraj, u Ciebie ta 'ręka' wygląda lepiej

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3818876 4]
My płacimy za gaz 44zł i to za 5 osób (ale na gazie tylko gotujemy, jest ryczałt 8,80/os). Za to ogrzewanie CO mamy takie, że nikt się nie krępuje, nie zakręca kaloryferów, grzejemy tak żeby było ciepło... i zawsze na koniec zimy mamy jakieś 600zł NADPŁATY. Miodzio, nie? I ja się chcę wyprowadzić... [/QUOTE]

W blokach to mają życie Im więcej zużywasz, tym mniej płacisz. Koleżanka zawsze ghrzejniki ma na full, okna otwarte, bo jak w saunie. Ale nie przykręci, bo jej się to nie opłaca.

Cytat:
Napisane przez CleoDuquesne Pokaż wiadomość
Paznokcie są śliczne, ale moim zdaniem powinnaś odgarnąć te skórki.
Na szczęście nie są one jakieś okropne, tylko skracają Ci nieco płytkę.
Twoje wyglądają na łatwe w usunięciu, ponieważ są równomierne i nie odstają nigdzie. W moim przypadku są postrzępione i trudne jest się ich pozbyć.

Nie wiem, jaki macie stosunek do wycinania skórek, ale mając takie skórki ja bym je potraktowała kopytkiem albo radełkiem, następnie namoczyła w oliwie z oliwek lub nasionach siemienia lnianego.

Ale to tylko moje zdanie, nie jestem jakąś mega hiper super paznokciomaniaczką, więc jest to tylko moja opinia na ten temat.

Ale paznokcie śliczne
Aż się wzdrygnęłam.
To ja też pozwolę sobie skomentować skórki Yen Wg mnie są ok. A juz tym bardziej nie szpecą. Nawilżać, nawilżać, ale nie wycinać. I mówię to ja, której zdarzało się wycinać, ale poszła po rozum do głowy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Prezio, mam Safari! dziękuję, jest jeszcze śliczniejszy niz na foto no i słodki dodatek

Tym samym melduję iz poszukiwania zakończone sukcesem, alarm odwołany wszystkim zaangażowanym dziękuję
To się cieszę Najważniejsze, ze dotarł w jednym kawałku
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora