Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 18:24   #1805
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
teraz ładniej
ja z tych nowych więc się witam

moja też czaami taka perwera pod łóżkiem leży
Bunny dobrze że się odezwałaś. Ja bym na Twoim miejscu szła do lekarza, tylko powiedz, że antybiotyk plus probiotyk i jeszcze coś zabezpieczającego przed bakteriami!

uczyć, uczyć i wymagać!

zazdroszcze fryzjerki

ile Ci zajęło powrócenie do blondu i czym robiłaś, jakaś kapiel rozjaśniająca czy tylko farby?

a robiłam nutrisse ale 90 i nic mi nie wyskoczyło, to zależy od skóry głowy...

ja muszę album dopiero zrobić a nigdy czasu nie mam , może wieczorem jak wrócę z pracy i będę mieć siły to wrzucę z brązem , blondem ze ślubu i obecne

nie, nie robilamkapieli rozjasniajacej - farbami stopniowo schodzilam do blondu. Najpierw ciemnym blondem, potem srednim, a potem jasnym i jakos z czasem doszlam do jasnych wlosow wtedy...no i te rudosci i cieple tony niwelowalam fioletowa plukanka rozjasniaczem jeszcze nigdy nie katowalam wloskow ale ja mam podatne wlosy do rozjasniania

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o masakra, ale mam plan zajec na nowy semestr
juz masz plan ? U nas dopiero w lutym dadza pewnie na ostatnia chwile przed rozpoczeciem nowego semestru jak to u nas bywa

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny witaaaj



Agatko ja po czasie też doszłam do takiej konkluzji Przestał mi się podobać ten kolor, za bardzo rudy. Włosy do podcięcia koniecznie! Przez te końce które rozjaśniałam przecież w zeszłym roku Ale i tak chciałam boba robić, więc...

Zastanawiam się teraz tylko CZYM SIĘ FARBOWAĆ?? Doradzicie coś, na bazie własnych doświadczeń
Garnier nutrisse 91 czy Wellaton 9.1?
Już kij z tym że mi wellaton włosy przesuszy, w chwili obecnej najważniejsza jest dla mnie trwałość farby na włosach, i stopień w jakim pokrywa włosy.



Mi też taka pasuje najbardziej



Oj tak, mam nadzieję że niedługo będę szczęśliwą posiadaczką blondu





Ale masz piękne, błyszczące włoski



Pokusiłaś tym wellatonem

Ja robilam tym garnierem 9.1 i z moich doswiadczen jak pamietam to wyszedl u mnie bardzoooo popielato i ciemniej niz na pudle. Ale jesli chodzi o trwalosc to polecam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora