Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 09:11   #446
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4036713 6]Cześć, dzisiaj na szybko i po łebkach bo mam awarię netu i jestem skazana na badziewny mobilny, nawet większość zdjęć nie chce się otwierać


Pjona
Mi wyskoczył jeden krater na brodzie, obok już czuję jak się drugi zawiązuje... i jeszcze jeden na czubku nosa, mam nochal jak Rudolf Jak nigdy czegoś takiego nie miewam tak teraz trzy naraz. WIOSNA psze pani


Masz bardzo złe podejście. Ten lakier odpryskuje bo jest narażony na dużo czynników niekorzystnych. Bez lakieru to paznokcie są narażone na te czynniki... Odżywka, lakier i dobry utwardzacz do paznokci, a poza tym gumowe rękawiczki do zmywania garów i szorowania wanny. Mani wytrzyma kilka dni, a paznokcie będą zdrowsze.[/QUOTE]

Postaram się zrobić Jak mówisz. Niestety bardzo nie lubię zmywac w rękawiczkach. Jade do Polski, mamusia ma zmywarke to I paznokcie odpoczna.

Czy dziewczyny które zsuwaja skórki mogą mi cos polecić zmiekczajacego je?

Czy produkty do paznokci avonu warte są uwagi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora