Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-16, 14:26   #3949
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Niby nic nie można im zarzucić, ale migdałki czy owale podobały mi się u Ciebie bardziej - moim zdaniem lepiej pasują do płytki i palców
... jeśli, oczywiście, nie boisz się posądzenia o brak gustu Aż strach teraz doradzać komuś migdały


Hmm... ciężko powiedzieć, bobki to stosunkowo nowy wątkowy twór Jajka są dużo bardziej owalne od bobków, no jajka mają kształt jajek A bobki to bliżej nieokreślony, ale taki sam kształt wszystkich paznokci... nie jestem stworzona do wyjaśniania


Rewelacja! No abstrakcja pierwszorzędna, bardzo mi się podoba
Dokładnie! Też już słyszałam (w sumie to czytałam.. na włosowym wątku) że migdały są ohydne, że jak takie można nosić, że wcale nie dodają elegancji, tylko oszpecają dłoń
A mnie się podobają, więc i tak będę nosić

Zrozumiałam!
Dziękuję za wytłumaczenie

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


A mnie właśnie to gryzienie ujęło. Czasem własnie w gryzieniu jest urok



I własnie wg mnie tym topem podkreśliłaś to gryzienie się, wszystko tak nie pasuje do siebie, że aż pasuje.

To się wypowiedziałam



Manimam.
Załącznik 5684310
Rozumiem


Ale ładne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jak margerytki Przeurocze

Ja też mam, podglądowo na: czubki, odrost i rozcieńczony tint na śmietniku
Śliczne Ten kształt
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

bardzo mi się podoba
Miło mi
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Mam stokrotki z miętą w macie Dawno nie byłam tak zadowolona z żadnego mani Zakochałam się w mint sorbet, cudny kolor i świetna aplikacja I matowy top wibo też mnie miło zaskoczył, daje mocny efekt i po 4 dniach nadal wygląda dobrze



Ucięłam sobie wczoraj czubek fakera
Cudowne
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Oj jest :< U mnie leje, pies nie chce spacerować, gumowce mi przemokły i w ogóle be i ble i bu
Mój też! Chciałam z nią wyjść na dwój po szkole, otwarłam drzwi, a ona zobaczyła deszcz i cofnęła się do domu Ciekawe gdzie się teraz załatwi
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora