Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-06, 09:26   #4386
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anilex Pokaż wiadomość
kurcze powiem że jestem trochę zawiedziona- jestem 9 dni po a moje bardzo ciemne brwi zrobiły się szarawo-niebieskie, takie powiedziałabym siwiejące, w dodatku w tym miejscu gdzie mi pojechała za szeroko dodawała jakiś alabaster i tam mam cos naprawdę niebieskiego. korekta 25.09 a ja się zastanawiam co i jak , jestem w tym salonie - autoryzowanym thalgo- stałą klientką i głupio mi tak nie iść na korektę, ale zastanawiam się czy nie skoczyć do muscat? i jeszcze wydaje mi się, że sztuczne światło pogłębia ten efekt- siedziałam wczoraj na sali rozpraw i miałam wrażenie , że wszyscy mówią do moich brwi
Alabaster to korektor, osobiście jestem ich przeciwniczką, nigdy w 100% nie da się przewidzieć jak zachowa się po umieszczeniu go w naskórku. Mało tego, siedzi w niej dłużej, niż barwnik ponieważ ma cięższą wagę cząsteczkową, no w końcu ma przykrywać. Według mnie można go użyć w sytuacji naprawdę wyjątkowej.
W Twoim przypadku należało to "wyjechanie" zostawić do wygojenia, jest duże prawdopodobieństwo, że większość by się wyłuszczyła i dopiero wtedy ewentualnie można by pomyśleć o jakimś kamuflowaniu, natomiast jak na świeżo pigmentowane miejsce od razu nałożyła kamuflaż to w efekcie te dwa kolory zmiksowały się ze sobą.
A co do niebieskości..... to są właśnie te tzw. bezpieczne kolory, specjalnie profilaktycznie zabezpieczone neutralizatorem co by się nie wybarwiało do czerwonego.... taaaaaaa problem w tym, że u jednych będzie się wybarwiało do czerwonego, a u innych do niebieskiego, a u innych jeszcze do zielonego i tworzenie bezpiecznego brązu dla wszystkich to bzdura. Gdybym usłyszała, że ktoś stworzył brąz dla skóry z niebieskim subtonem, z czerwonym subtonem, tudzież z żółtym subtonem to wtedy mogłabym stwierdzić, że ma to sens, aczkolwiek też nie całkiem do koca, ale powiedzmy że bardziej, niż w przypadku zabezpieczenia brązu głównie przed wybarwieniem na czerwono. I dlatego ja właśnie nie pracuję na tych barwnikach od kilku lat, wolę firmę, która od razu z góry uczy jak łączyć barwniki i jak je zabezpieczać w konkretnym przypadku, a nie na zaś

Anilex jak masz ochotę to zapraszam na konsultację, jest bezpłatna. A powiedz mi jeszcze, czy kształt po wyłuszczeniu jest ok?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora