Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-27, 20:01   #4278
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to wiem ale dla mnie to jest kradzież bo Armani robi taki zapach, a jakieś FM robi jego kopie i później sprzedaje, nie wspominając już jak taki zapach potrafi walić. Nie wiem czy to mój wprawiony nos ( ) czy co ale to naprawdę czuć. Ostatnio właśnie na poczcie jakaś pannica zlała się od stóp do głów La Vie oczywiście w formie podróbki i ledwo na tej poczcie wystałam . Takie zapachy są robione na sporej ilości alkoholu dlatego są trwałe i dają po nosie. Uwierz mi, że przebywanie w towarzystwie takiej osoby potrafi być bardzo męczące. I tu naprawdę nie ma się czym chwalić, że zaoszczędziłaś 4 stówki na zapach skoro możesz go mieć za 30 czy 40 zł.. Przepraszam Poziomko ale z całym szacunkiem gdybym miała wybierać jakiegoś FM-owskiego Chanela czy zapach z Oriflame lub Avonu to wybrałabym to drugie..
Spoko, rozumiem Twój punkt widzenia Po prostu zapach spodobał mi się na tyle, że zapragnęłam go mieć, a w tym momencie nie mam ochoty wydawać 4 stówek.. No cóż, na rynku są różne produkty i ludzie z tego korzystają.. Może lepiej by było, gdyby nikt nie produkował odpowiedników Podróbki kosmetyku bym nie kupiła, bo bym się bała, że zaszkodzi mi na skórę, tutaj z perfumami mam inaczej, bo tak jak mówię, nie przwiązuję do nich takiej wagi i to dla mnie tylko zapach. Na pewno masz o wiele bardziej wprawiony nosek bo kupujesz dużo perfum, ja jestem totalnym laikiem w tej kwestii

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-05-27 o 20:02
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora