Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilzajacy zel pod prysznic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-19, 15:50   #9
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Nawilzajacy zel pod prysznic

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Zele pod prysznic nie nawilżają,mogą dać wrażenie nawilżenia,natłuszczenia skóry-ale to tylko wrażenie,niestety.

Polityka "Jak dobrać sie do skóry-tego nie znajdziesz w reklamach" opracowane przez chemików z Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielegnacji Zdrowia

"Nie wierz w obietnice kiedy producent zapewnia:
-kosmetyk myjący odżywia skórę( czas kontaktu ze skóra jest w przypadku mydeł i żeli zbyt krotki ,by składniki czynne choć w minimalnym stopniu zadziałały ,zreszta i tak po umyciu zetrzemy je ręcznikiem)
-preparat daje uczucie świeżosci-taka deklaracja bardziej działa na zmysły niż na skórę,a efekt z pewnoscia nie został sprawdzony w zadnych badaniach
-kocmetyk myjący zawiera składniki wyszczuplajace (takie cuda jeszcze sie nie zdarzaja, by po umyciu ciala znikala tkanka tłuszczowa)
-mezczyzni i kobiety powinni uzywac osobnych zeli i mydeł
-mydła perfumowane pobudzaja zmysły-beda pachniec ,owszem,ale ze wzgledu na składniki zapachowe zwiekszajace ryzyko podrażnien skory)
Dobilas mnie

Czyli tak jak pisalam cudow nie ma, ale ja jestem takim leniem, ze strasznie mi sie nie chce wklepywac tych balsamow. Moze sprobuje cos ze spray'ami...
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując