Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 08:55   #1088
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

gordies: ja jeszcze a propo's kolejnosci stosowania kosmetykow. (narazie teoretycznie )
po nalozeniu cosm 2 odczekac ok 15 min i nalozyc hydra k faktor nie zmywajac jednak uprzednio cosmelanu! hydra k lub inne silnie nawilzajace kremy (bioderma, avene) stosuje sie przez caly dzien kiedy skora tego potrzebuje. jezeli masz urlop to przez tydzien moze nie bedziesz musiala wychodzic z domu i wtedy unikniesz dodatkowo nakladania filtrow i podkladu. cosm 2 2 x dziennie (rano i wieczorem). potem po tygodniu lub dwoch cosm 2 juz tylko raz dziennie (ale nie wiem czy rano czy wieczorem, mysle ze jest to obojetne, chociaz wieczorem chyba mniej uciazliwe...) dermatolog mi tak powiedziala: cosm 2 zawiera juz wysokie filtry ale ona poponuje mimo wszystko nakladac jeszcze filtry dla wiekszej ochrony. wiec rano cosm2 lub/ i krem z filtrem +50 na to podklad nie gryzacy sie z filtrem (zeby go nie destabilizowal) ((ps. emilia podala kiedys link z podkladami ktore sie wlasnie nie gryza z filtrami lub info: angie ktora jest expertka od filtrow )), badz cosm 2 wieczorem...
chyba nie namieszalam za bardzo ??
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora