Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - samowystarczalni
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 16:06   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: samowystarczalni

Nie twierdze, że z KAZDYM nawet drobnym zabiegiem trzeba latać do kosmetyczki. jeżeli ktoś umie sobie ładnie wyregulować brwi i nałozyc na nie henne, super! Ja nie potrafię (nawet kosmetyczki maja z moimi nietypowymi brwiami pronlem) i dlatego oddająe sie w ręce profesjonalistek.
Depiluję sie sama, mam dobry depilator i mi to wystarcza, natomiast na depilacje bikini poszłam do kosmetyczki i to zaufanej!
Pzanokcie robie sobie sama, ale jestem dyplomowana stylistka paznokci i wiem, z czym to się je
Włosy farbuje sobie sama, albo z pomoca kuzynek, podcinam zawsze w zaufanym zakładzie.
Zdrowa równowaga przedewszystkim!

Nieznosze natomiast NIEDOUCZONYCH "PROFESJONALISTEK" Raz w salonie tak mi laska zrobiła czyszcenie twarzy, że prze tydzień nie mogłam sie ludziom na oczy pokazywać, a jej koleżanka w tym samym salonie co drugi dzien nakładała mi rózne preparaty by moja twarz wróciła do stanu SPRZED ZABIEGU!!! Nie za to płacilam!!!

Podobnie jest ze stylizacją paznokci, którą się sama zajmuję. Cały czas się doszkalam, biore udział w warsztatach, pokazach itp.. posiadam kilkanaście dyplomów ukończonych szkoleń i dopiero teraz po prawie 2 letniej praktyce moge powiedzieć, że jestem w tej kwestii PROFESJONALISTKĄ, którą nigdy nie będzie ktos, kto kupi kurs na Allegro
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując