Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-27, 13:17   #1655
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
dziekuje jeszcze raz, morelaku i johnw za mile slowa i porady. w tym miejscu sprostuje, ze farbe 901s kladlam jedynie na odrosty, czyli niefarbowane wlosy, tak tez o wplywie innnych farb nie moze byc mowy. u nasady jest wlasnie odcien 901s, reszta to 921, ktory moze nawet splowial w poludniowym sloncu i slonej wodzie
a mam takie pytanko: tak sobie pomyslalam, zeby ufarbowac wlosy jeszcze raz. tym razem na calej dlugosci (juz dawno mialam tego typu zamiar, ale chcialam zeby wlosy troche sie zregenerowaly). ostatni raz na calej dugosci farbowalam przed jakimis 4 mies. za jakies 3 tyg. jade na wesele do grecji, gdzie pewnie troche podziala slonce i woda na kolor moich wlosow. jak myslicie lepiej zafarbowac teraz, np. w nastepny piatek, czy odczekac i zrobic to bezposrednio przed wyjazdem?
morelaku jak podoba ci sie ten odcien to moge ci go odstapic. albo osobiscie ufarbuje ci wloski, to na pewno taki otrzymasz
Ha, ha, dowicipnisia z ciebie. Ja miałam na myśli tylko to, że nawet w tym dziwnym odcieniu twoje włosy są piękne. Gdybyś chciała farbować całość przed wyjazdem, to zaopatrz się w olejek przeciwsłoneczny do rozpylania na włosy (bardzo dobry i sprawdzony przeze mnie osobiście jest spray Artego). Skoro jedziesz na wesele, a twoje włosy, jak zrozumiałam odpoczęły, to zrób to teraz, a potem chroń włosy kosmetykami. Spróbuj może najpierw 901S na całości wybranego, grubego kosmyka i zobacz czy równo ci go farba pokryje.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując