Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba majirell-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-04, 18:11   #261
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Załączam fotki. Co zrobić z tym ochydztwem które mam koło odrostów, tym żółtym kolorem, farbuję Garnier Nutrisse 111, wcześniej wychodziły odrosty całkiem ok, ale teraz wychodzi żółć! Dobierzcie mi farbe majlblond i powiedzcie po kolei jak i co do niej użyć żeby moje bardzo ciemne odrosty wychodziły tak jak kolorek niżej na moich włosach. Proszę!!
Jeśli masz bardzo ciemne włosy, to Garnier ci ich wystarczająco nie rozjaśni. Jesli chcesz chłodnego blondu, to spróbuj odcieni Majiblond 901, 901S, 902, 921 wodą 9 % póki co. Trudno mi ocenić sądząc po zdjęciu, na jakim konkretnie odcieniu ci zależy. Powiem natomiast, że białego nie bedziesz miała - twoje włosy mogą natomiast uzyskać bardzo jasny, beżowy kolorek z kroplą złota. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy nie tylko od koloru wyjściowego włosów ale i ich podatności na rozjaśnianie. Zatem łepetyna każdej z nas jest poligonem doświadczalnym dotąd, aż dobrze poznamy swoje włosy i wreszcie zyskamy ukochaną farbę. Napisz koniecznie, co ci wyszło!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując