Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 09:05   #3356
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
dziękuję wam za odpowiedź



Chodzi o Wellaton Naturals? brzmi zachęcająco chociaż na razie chciała bym zrezygnować z farb... mam trochę zniszczone włosy myślałam o szamponetkach minus w tym że nie złapie tak jak farba... Orzech nie wyszedł mi rudo na odrostach jest taki złocisty w brązach zawsze boję się tej rudości ale rozejrzę się za tą Wellą




hmm właściwie to tak wygląda z tym że taki ciepły jest nie to co czerń... nie wiem jak uzyskać taki odcień, chyba faktycznie najpierw poczekam aż ta czerń się trochę wypłucze.
chodzi mi o ten kolor http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/60/we...y-braz_0_b.jpg

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
kiedys zapragnęłam jasniejszych włosów i po nałozeniu rozjaśniacza po kilku sekundach dosłownie zaczął mi lecieć dymek

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

dzięki aga

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

może przetestuję ten sposób agata nie powiedziałaś mi czy można nałozyć później jakiś kolor??

napisałaś nie doczytałam
proszę może skomplikowane się wydaje,ale wcale nie jest trudne możesz spróbowaćtylko pamiętaj,omijaj odrosty i wszelkie jaśniejsze miejsca bo wtedy wyjdzie nierównomiernieja głupia za pierwszym razem nie ominęłam odrostów i były żółte

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
można

Ja to w ogóle poszalałam przy tej kąpieli rozjaśniającej, bo użyłam rozjaśniacza joanny z 9% wodą. Woda zbyt mocna, więc dodałam mnóstwo tego szamponu i odżywki
ja też miałam ten rozjaśniacz ostatnio gdy chciałam się pozbyć kawy palonej która wyszła mi kruczo czarna5 minut masowania i już efekt był widocznyi również nawaliłam mase odżywki i szamponu
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora