Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer w Katowicach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-11, 14:16   #267
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Sahara9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dość zniszczone wlosy do polowy długości. Teraz mam włosy do brody, bo pare dni temu juz nie mogłam wytrzymać i postanowilam je zciąć. Wszystko jest efektem rozjasnienia. Pomyślałam,że troche przytne na długosci, i tyle. Niestety pani fryzjerka (z centrum Katowic , ul.Słowackiego) nawet tego nie dała rady dobrze zrobić. Mam grube włosy, zatem trzeba byłoby je troche wystopniować,żeby nie odstawały na końcach. Gdy jej sama o tym powiedziałam wzięła do reki żyletkę i zaczęła mi je cieniować. No to juz yego było za wiele i uciekłam. Cała przyjemnośc kosztowała mnie nie za dużo,bo jedyne 20 zł, ale i tak wyrzucone w błoto. Teraz poszukuję kogos z wyobraźnia w Katowicach, za przyzwoitą cene. Tylko strzyżenie, żadnego strzepienia czy sugestii ,że to przecież można wyprostować prostownicą... Ja po to idę do fryzjera,żeby fryzura po umyciu i przeczesaniu włosów była gotowa. Czy ktoś zna takiego mistrza?
Nie wiem czy taki się urodził Jesli by taki był, to produkcja prostownic gwałtownie by spadła
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując