Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - źle Zrobione Paznokcie żelowe !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-24, 21:29   #49
mushynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: źle Zrobione Paznokcie żelowe !!

przez ponad pol roku nosilam paznokcie zelowe (3 m-ce zel na moich paznokciach) robilam je u poleconej mi przez znajome dziewczyny z TM. zalozenie 30zl wypelnienie 15zl a efekt genialny jedne paznokcie z braku czasu na zmiane nosilam 5tyg! i poza odrostami nic z nimi nie bylo.(faktem jest ze dziewczyy miala od7 rano do 21 wiec mzoe jej sie to w jais sposob kalkulowalo a raczej musialo gdzyz potrafi z tego utrzymac siebie dziecko i mieszkanie i niczego sobie nie zaluje)bywaja u niej dziewczyny ktore potrafily wydac 300zl w salonie a i tak zaraz im odpadaly dopiero goska potrafila zrobic im tak ze byly naprawde zadowolone. dodam ze nie robila kiepskimi zelami bo kupowala je za 80zl po sporym rabacie w jednej hurtowni. wiec cena nie zawsze gra role a raczej wprawa. Od 2 miesiecy sama probuje zakladac.narazie cwicze na znajomych i zauwazylam ze duzo tez zalezy od paznokcia.jednym trzymaja sie bez zarzutu, innym notorycznie podchodza powietrzem. wiem ze duzo jeszcze pracy przede mna ale moze w koncu uda mi sie dojsc do perfekcji pozdrawiam i wspolczuje zalozycielce tematu...
mushynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując