Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 07:20   #481
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie No pocieszam się, że bez elektrowstrząsów się obędzie w końcu tylko podkładu potrzebuję i jakiejś wiosennej flaszki i kremu BB i szczot za zapas Także nie powinnam już szaleć zakupowo

Hm ciężka sprawa, ale z dzwonieniem i pytaniem też trzeba ostrożnie żeby barany nie twierdziły później że uznaliście dług
no właśnie mnie w tym kraju już naprawdę nic nie zdziwi. Wydaje mi się że koleś rzeczywiście wziął pożyczkę przez internet i jako adres zamieszkania wymyślił sobie jakiś i akurat padło na nasz bo przecież nikt tego nie sprawdza.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dobrze mówisz. Amyz, ktoś ewidentnie wziął pożyczkę na trefny adres zamieszkania. Bywa. Później czekaj na rozwój sytuacji, jeżeli się zdarzy, ze zapuka windykacja do twych drzwi - zgłoś na policję

Witam
tak właśnie myślę no nic może jakoś samo się wyjaśni. Odniosę ten list na pocztę i zobaczymy czy pomoże
amyz jest offline Zgłoś do moderatora