Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki SIMPLE :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 14:35   #80
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki SIMPLE :)

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;49038660]mam te spodnie, szare, w takie niby nieregularne czarne koniczynki - zajefajne są - te czarne o ktorych piszesz to byly L, kliknęłam je, a potem się rozmysliłam, bo musiałabtym je zwęzać o rozmiar. nie wróciły juz na stronę i ponoć ich juz nie bedzie - szkoda, bo czarne chcialam koniecznie miec



nie wiem, bo nie pytałam, zmierzyłam, bo miałam w obserwowanych i zastanawialam sie nad zakupem, a i tak wolę przez neta kupić, przynajmniej mogę spokojnie do różnych rzeczy pomierzyć - w outlecie zwrotów nie ma, tylko wymiana na inny towar, a tak oddają kase bez dyskusji. ostatnio musialam się gimnastykowac co wziac za zakiet, bo kupiłam a potem mi się odwidział.





mierzyłam go, szary i beżowy - plus ma taki, że alpaka w składzie, ciepły jest. wszystkie dziewczyny mają go na blogach rozpięty, bo tak to jeszcze jakos wyglada, jak zapniesz to efekt Yeti gwarantowany. i na dodatek kłaczy się. ja się nie zdecydowalam na niego, nie przekonał mnie - wolę płaszcze z paskiem i taliowane, a jak będzie zimno to mam puchową kurtkę z Zary[/QUOTE]

Bez sensu jest to że nie można zwracać rzeczy w stacjonarnych outletach, przez to boję się tam kupować bo czasem w lustrze sklepu inaczej się wygląda, zwłaszcza że w tym podkrakowskim jest strasznie ciemno a później w domu inaczej się wygląda, chociaż ten 1-2 dni mogliby dać termin
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując