Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - No-Scar Perła w kapsułce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-15, 14:55   #1
DiamondMe
Raczkowanie
 
Avatar DiamondMe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133

No-Scar Perła w kapsułce


Co sądzicie o tej nowości ?? Mam problemy z bliznami po trądziku i coś wspomagającego od wewnątrz bardzo by mi się przydało. Stąd moje pytanie, czy ten preparat może pomóc, czy to kolejne przleklamowane tabletki na wszystko.
NO-SCAR
Perła w kapsułce
  • cenne źródło wapnia
  • działa antystarzeniowo, rozświetla skórę, nadając jej blask
  • stymuluje procesy redukowania rozstępów i blizn



90 kapsułek: 49.90 PLN
Ilość


Suplement diety

Sproszkowana masa perłowa jest źródłem wapnia (w postaci łatwo przyswajalnego przez organizm kompleksu białkowo-wapniowego) wpływającego na prawidłową gęstość i wytrzymałość tkanki kostnej. W tradycyjnej medycynie chińskiej masa perłowa od wieków odgrywa dwojaką rolę: suplementu diety i luksusowego nutrikosmetyku.
Wapń w organizmie człowieka wpływa na krzepnięcie krwi i napięcie mięśni. To minerał ważny w procesach metabolicznych i główny nieorganiczny składnik kości, konieczny do ich prawidłowego rozwoju.
Proszek perłowy stosowany regularnie wykazuje działanie nutrikosmetyczne: działa antystarzeniowo i przeciwzmarszczkowo, rozświetla skórę, przydając jej blasku. Sprzyja regeneracji komórek, przyspiesza procesy metaboliczne.
Działa odmładzająco. Stymuluje procesy redukowania rozstępów, cellulitu oraz blizn. Właściwości te można wykorzystywać do wspomagania działania kosmetyków o podobnym przeznaczeniu np. kremu No-Scar.

Sposób użycia:
1-2 kapsułki dziennie do posiłku. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia.

Skład:
350 mg sproszkowanej masy perłowej. Zalecana porcja dzienna (2 kapsułki) stanowi 30% dziennego zapotrzebowania na wapń.
DiamondMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując