Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ zmusza mnie do sexu siłą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-02, 16:10   #14
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: TŻ zmusza mnie do sexu siłą

Cytat:
Napisane przez zwyklakobietka Pokaż wiadomość
(...) Boję się, że traktowanie mnie przez niego jako dekorację do zdjęcia oraz lalkę do załatwiania jego potrzeb sexualnych może mnie wyniszczyć. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? co zrobiłybyście na moim miejscu? Jak postępowałybyście wobec niego od dziś? Do tej pory nie rozważałam wariantu ostatecznego z uwagi na dobro dziecka oraz moje przekonania natomiast teraz mam świadomość tego, że taka sytuacja może mnie wykończyć co siłą rzeczy odbije się na dziecku.

Kilka dni temu usłyszałam zdanie:"albo stanę się ciepła albo rozwód"...(...)
Dziewczyno, to właśnie dla dobra dziecka powinnaś spieprzać stamtąd!

masz nadal te siniaki? idź na policję, poddaj się badaniu lekarskiemu, zgłoś gwałt! zaproponował rozwód? no to ekstra, tylko przyklasnąć ale oczywiście z jego winy, nie pomijając sfery gwałtu! bo chyba nikt nie ma wątpliwości że to był gwałt facet powinien za to dostać wyrok! sam rozwód nie wystarczy! warto próbować ochronić przyszłe ofiary, dlatego uważam że zgłoszenie sprawy na policję i wyrok jest niezbędny!
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując