Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 10:14   #3548
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




mam to samo z Władcą Pierścieni za dużo tam krasnoludów i innych ludów, nie ogarniam tych wszystkich imion i gatunków

Gwiezdne Wojny kocham poza tą najnowsza częścią - wg mnie kaszana kręcona na siłę
Ja star warsy b. lubię. Przez młodego gry na xboxa się wciągnęłam[emoji1]

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Pewnie i eksponaty lepsze



W sumie nigdy żadnego nie czytałam, ale pewnie są o wiele lepsze



z biegiem czasu będzie lepiej





Dziękuję i rowniez trzymam mocno za Was kciuki jak się naoglądałam dzieciaczków na wczesnym wspomaganiu i starsze na rehabilitacji to jestem wdzięczna za te problemy, które mamy. Ale wiem, że kosztuje to mnóstwo czasu, energii i poświęceń. Także przesyłam internetowo siły i uściski
Dzięki[emoji8]

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość



ja Władce Pierścieni bardzo lubię ale dlatego że uwielbiam te ksiązki i najpierw je dwa razy przeczytałam a potem dopiero film dużo więcej wtedy się rozumie i łatwo ogarnąć co, kto i dlaczego
a Gwiezdne wojny widziałam tylko pół jednej części jakoś mnie to nie kręci



prawda! pamietam jak się pół podstawówki bujałam w takim blondynku dwa lata starszym ode mnie. Moja psiapsiuła też się w nim kochała i wysiadywałyśmy pod jego klasą gapiąc się na niego a jakie było święto jak się do nas odezwał raz nawet mi powiedział że mam fajne trampki i myślałam że umrę ze szczęscia ehhhhh ale dobrze że nic z tej miłości nie wyszło jednak bo się po podstawówce roztył i rozpił


Ja to bardzo kochliwa byłam też w szkole wzdychałam do chłopaka, ale o 3 lata starszego. pamiętam też jak mi ktoś wysprajował pod domem napis, że mnie kocha. Wstydziłam się i byłam zadowolona jednocześnie[emoji38] zdobyłam spray i zamalowałam swoje imię[emoji23]
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora