Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-21, 07:20   #721
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
hej
mysza88
co do l-karnityny to rzeczywiscie sa to duze tabletki ale ja pamietam ze kiedys kupowalam do ssania i byla dobra lekko kwaskowy smak niezly zamiennik jako cukierek hi hi

co do inneov efekty sa "widoczne"-wyczowalne po braniu/piciu przez okres 3miesiecy. Ja narazie zamowilam z alegro 2opakowania + przesylka za 170zl i do tego jakies probki kremow z vichy. boje sie ze inneov bedzie naprawde okropny w smaku i nie bede chciala tego pic! wiec jeszcze wchodzi opcja tabletek do lykania... no zobaczymy co mi z tego wyjdzie...
mysza88 napisz cos o tym guam co to w ogole jest??
pozdro
hej! wiesz ten inneov to może nie jest najsmaczniejszym napojem jaki piłam ale da sie wytrzymać szczególnie jesli sie go pije w trakcie posiłku to słabo czuc ten "smaczek" a jeśłi chodzi o guam to jest to błotko z algami bodajże ale do końca to nie wiem. klejuszek go stosowała i efekty były zaskakujące wiec może od niej dowiesz sie czegos wiecej możesz też troszkę to poczytać na necie w wyszukiwarce po prostu wpisz guam a znajdziesz coś z pewnością
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując